Yeni
Crystal Koleksiyonu - Cam Kutuda 9'lu Solmayan Güller
Crystal Koleksiyonu - Cam Kutuda 9'lu Solmayan GülRoseBox Crystal Koleksiyonu, Pleksi Kutu İçerisi..
Goldea - Altın Solmayan Gül
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan güll..
L'Amour - Kırmızı Solmayan Güller
L-Amour Koleksiyonu - Kırmızı Solmayan Gül SunumlarıRoseBox L'Amour Koleksiyonu, Pleksi Kutu İçeri..
Bleu - Mavi Solmayan Güller
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan gül..
XL Solmayan Gül
₺349,00
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan güll..
XXL Solmayan Gül
₺349,00
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan gül..
Kalp Solmayan Gül
₺399,00
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan gül..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Solmayan Güller

Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan güller geliştirdik. Tamamen gerçek ve canlı olan bu güller mumyalanma ve şoklanma yöntemiyle solmayan güllere dönüştürüldü. Rosebox kalitesini yansıtan ve yıllarca evinizin en güzel yerinde sergileyeceğiniz özel üretim konsept ürünle sevdiklerinizi şımartın. 


Yapılabilecek en romantik şeylerden birisi, bir kadına hediye olarak gül vermektir. Hediye olarak verilen güllerin en büyük problemi zamanla eski etkileyici görünümünü kaybederek solmasıdır. Ancak mumyalanma ve şoklanma yöntemiyle hazırladığımız bu güller yıllarca ilk günkü görünümünü koruyor ve hiç solmuyor!


Sevgiliniz, eşiniz, anneniz ya da sizin için özel olan birisi için hediye mi bakıyorsunuz? Etkilemek istediğiniz kişi için büyüleyici bir kutu solmayan gül mükemmel bir hediye olacaktır. 


Her gül renginin bir anlamı vardır;


Kırmızı renk, sevginin ve romantizmin sembolüdür. Güzelliği ve mükemmelliği yansıtan bu renk birisine “seni seviyorum” demenin en iyi yoludur!


Beyaz renk, masumiyeti, saflığı ve çekiciliği temsil eder. Geleneksel olarak düğünlerde kullanılan beyaz renkli güller yeni başlangıçlar için çok iyi bir seçimdir.


Sarı renk, neşeyi simgeler ve mutluluk verir. Birisine mutluluk dolu dakikalar geçirtmek isterseniz onu sarı renk güllerle şımartabilirsiniz.


Yeşil renk, bütünüyle yaşamı simgeler. Bakar bakmaz insana yaşam enerjisi aşılayan yeşil güller ile ruhunuzu tazeleyebilirsiniz.


Pembe renk, nezaketi, tatlılığı ve zarafeti temsil eder. Hayranlık duyduğunuzu belli etmek isterseniz pembe renk gülleri tercih edebilirsiniz.


Mavi renk, eşsizliği temsil eder. Birisine eşsiz olduğunu hissettirmek istiyorsanız mavi renk güller tam size göre.


Siyah renk, sonu ifade ettiği için genellikle cenazelerde kullanılsa da, olumlu olarak yeni bir dönemin başlangıcını da temsil eder.


Rosebox olarak 18 farklı renk seçeneği sunuyoruz!


Toz Pembe

Pembe Tonları

Mor Gökkuşağı

Beyaz Pembe

Füme

Toz Pembe Gökkuşağı:

Beyaz Üzeri Siyah Çizgili

Koyu Gökkuşağı

Altın

Açık Gökkuşağı Mor

Kırmızı Renk

Beyaz Renk

Sarı Renk

Yeşil Renk

Pembe Renk

Mavi Renk

Siyah Renk


Tek bir gül rengine karar veremediniz mi? Karıştırılmış renklerden ortaya çıkarılan gökkuşağı renkli gül modellerimizi inceleyin!


Solmayan Gül Kutusu

Özel günlerde sevdiklerinizi şımartmak ve onlara kendilerini özel hissettirmek ister misiniz? Özenle hazırladığımız mühürlü zarf eşliğinde gönderilen tamamen kişiye özel solmayan gül kutusu modellerimizi mutlaka inceleyin!


Solmayan gül kutusu göndermek için özel bir duruma ihtiyacınız yok. Değer verdiğiniz insan her an mutlu olmayı hak ediyor. Gününü güzelleştirmek için muhteşem bir solmayan gül kutusu gönderebilirsiniz. Üstelik solmayan gül kutusu normal güllerin aksine uzun yıllar muhafaza edilebileceği için evlerde dekoratif bir ürün olarak dahi kullanılabilir.


Neden Hediye Olarak Solmayan Gül Vermelisiniz

Karşınızdaki kişiye hediye vermek, onun özel hissetmesini sağlar. Kalpten gelen bu eylem, hem karşı tarafı mutlu eder hem de tatmin duygusuyla hediyeyi veren tarafın mutlu olmasını sağlar. Çünkü değer verdiğiniz insanların sayenizde mutlu olması sizi de mutlu eder. Hatta çoğu zaman hediye vermek hediye almaktan daha fazla mutluluk verir.


Hediyeler, insan ilişkilerini güçlendirmenin iyi bir yoludur. Sevdiğiniz insana verebileceğiniz milyonlarca hediye var, ancak seçiminiz yaşamın simgesi olan çiçeklerden yanaysa en iyi seçim nesillerdir sevginin sembolü olarak bilinen gül olacaktır. 


Hediye vermek için bir fırsat beklemenize gerek yok, her an değer verdiğiniz insana bir sürpriz yaparak solmayan bir gül kutusu yollayabilirsiniz. Böylece gözlerindeki mutluluk ışıltısı sizin de gününüzün güzelleşmesini sağlar.


Dekoratif Ürün Olarak Solmayan Güller

Küçük dekoratif ürünlerle iç mekanların havasını bir anda değiştirebilirsiniz, bu dekoratif ürünlere çiçek aranjmanları da dahil. Evinizde, konfor alanınızda ya da ofisinizde özel tasarım kutulu solmayan güller ile bambaşka bir atmosfer yaratırsınız. 


Cam Fanusta Solmayan Gül

Özel cam fanuslarda sunulan solmayan gül, şoklanma ve mumyalanma yöntemi sayesinde hiç bakımı yapılmamasına rağmen uzun süre solmaz. Konsept bir ürün olan cam fanus, şık ve özel bir görünüme sahiptir, cam fanusta solmayan gül sayesinde değer verdiğiniz insanı mutlu edebilirsiniz.


Cam Fanusta Solmayan Canlı Güller

Ne yazık ki taze güllerin ömrü pek uzun sürmez. En güzel şekilde korunan, beslenen güller bile birkaç gün, hafta içinde solmaya başlar. Solmayan güller tam da bu noktada devreye giriyor ve taze güllerin yıllar boyunca taze ve canlı kalmasını sağlıyor.


Solmayan gül dendiği zaman sıklıkla akla yapay çiçekler gelir, ancak Rosebox solmayan gül kutularının içindeki güller canlıdır. Canlı güllerin özel yöntemlerle ömrü uzatılır ve hava almayan cam fanuslarda uzun yıllar kalmasını sağlanır. 


Cam fanusun içinde muazzam şekilde korunmuş güller tamamen doğaldır ve tamamen açtığı, en güzel halleriyle size sunulur. 


Sevdikleriniz için kalıcı bir hediye satın almak istiyorsanız her bakıldığında sizi anımsatacak cam fanusta solmayan canlı güller mükemmel bir hediye.


Solmayan Gül Fiyatları

Çiçekcilerden aldığınızın aksine uzun yıllar solmayacak olan solmayan güllerin fiyatları ile ilgili bilgi almak için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Fiyatlar gül sayısına göre değişiklik göstermektedir.