Royal
₺279,00
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'} span.s1 {text-decoration: und..
Love
₺279,00
RoseBox Love Koleksiyonu unutulmaz bir sürpriz olmak için sabırsızlanıyor. RoseBox renkleriyle yoru..
Romance
₺279,00
RoseBox Romance ; dünyanın en güzel gülü olan 12 veya 24 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül kutusu ..
Majestic
₺899,90
Görkemli Majestic Serisi Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 50 ve 100 Adet Gül İle Tan..
Sapphire
₺590,00
RoseBox Sapphire ; dünyanın en güzel gülü olan 18, 24 yada 30 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül k..
Unicorn
₺549,90
RoseBox Unicorn ; dünyanın en güzel gülü olan 21, 28 veya 35 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül kut..
₺279,00
₺279,00
₺279,00
₺899,90
₺590,00
₺549,90
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Kutuda Gül

Sevdiklerinizle aranızdaki bağı kutuda gül hediye ederek güçlendirin! Hediye almak da vermek de her zaman için iyi bir fikirdir, hediye sayesinde kişilerin arasındaki duygusal bağ güçlenir.

Hediye olarak gül almak daima doğru bir seçimdir, ancak sade bir gülün klasikleştiğini düşünüyorsanız müthiş bir aranjman olan kutuda gül ile tanışmalısınız! Farklı ve eşsiz bir görünüme sahip olan kutuda gül modelleri ile sevdiklerinizi mutlu etmek çok kolay.

Rosebox, Ekvator’da özenle toplanan sağlıklı ve bakımlı gülleri bir aranjman haline getirerek sevdiklerini mutlu etmek isteyen sizlere sunar. Bu müthiş gül aranjmanları arasında yer alan kutuda gül modelleri unutulmaz sürprizler yapmak isteyenler için birebirdir.

Kişiselleştirilmiş bir gül, hediye alan kişiye kendisini daha özel hissettirir. Rosebox olarak kişiselleştirmeye yeni bir soluk getiriyoruz! Özel mühürlü zarflarımız sayesinde hediye notunuzu sadece gönderdiğiniz kişi okuyabilir.

Rosebox sunduğu çeşitli renkler ve geniş model yelpazesi sayesinde sizi tek bir renge bağlı kalmaktan kurtarır! Doğum günlerinden anneler gününe, tüm özel günler için hazırladığımız özel gül aranjmanları sayesinde günün anlam ve önemine en uygun gülü satın almış olursunuz!


Kutuda Gül Fiyatları

Kutuda gül fiyatları modele ve gül sayısına göre değişiklik gösterir ancak fiyatlarda kilit nokta ürünlerin kalitesidir. Rosebox gülleri, dünyanın en kaliteli güllerinin üretildiği ülke olan Ekvator’dan getirilir. Ekvator gülleri sevdiklerinizin hediye olarak aldığı en güzel güller olacaktır.

Silindir Kutuda Gül

Kutu şekilleri kare, yuvarlak, silindir gibi farklı formlarda olabilir. Bu şekiller arasında en çok tercih edilen form silindirdir. Silindir kutularda güller tüm şıklıklarıyla eşsiz bir görünüme sahip olurlar. Kutuda gül satın almak istiyorsanız silindir kutuda gül modellerini incelemelisiniz.

Benzersiz Kutuda Gül Modelleri

Rosebox’ı farklı kılan özelliği özgünlüğü. Rosebox kutuda gül modelleri tamamen özgün ve benzersizdir, özgünlüğe verdiğimiz önemi ürünlerimizi incelerseniz fark edebilirsiniz.

Kutuda gül modellerimize göz atarsanız, birbirine benzeyen modeller yerine her bir modelin birbirinden bağımsız tasarımlara sahip olduğunu görürsünüz.

Beklentinizi karşıladığımızdan emin olmak istiyoruz, bu yüzden güllerimizin kalitesi kadar sunumumuzun da özgün ve etkileyici olmasına dikkat ediyoruz. 

Sevginizi doğa üstü güzelliğe sahip Rosebox gülleri hediye ederek gösterebilirsiniz!