Kişiye Özel Kutuda Gül - Resmini Yükle
Kişiye Özel Kutuda Güller - En özel anınızı ölümsüzleştirin.RoseBox kişiselleştirilmiş harika bir ..
Royal
₺279,00
p.p1 {margin: 0.0px 0.0px 0.0px 0.0px; font: 12.0px 'Helvetica Neue'} span.s1 {text-decoration: und..
Love
₺279,00
RoseBox Love Koleksiyonu unutulmaz bir sürpriz olmak için sabırsızlanıyor. RoseBox renkleriyle yoru..
Romance
₺279,00
RoseBox Romance ; dünyanın en güzel gülü olan 12 veya 24 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül kutusu ..
Majestic
₺899,90
Görkemli Majestic Serisi Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 50 ve 100 Adet Gül İle Tan..
Sapphire
₺590,00
RoseBox Sapphire ; dünyanın en güzel gülü olan 18, 24 yada 30 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül k..
Unicorn
₺549,90
RoseBox Unicorn ; dünyanın en güzel gülü olan 21, 28 veya 35 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül kut..
₺279,00
₺899,90
₺590,00
₺549,90
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Ekvator Gülleri

Adını Ekvator ülkesinden alan Ekvator gülleri, dünyada en çok ihraç edilen gül olma ünvanına sahiptir. Tüm yıl boyunca doğal ışık alan Ekvator’da güller hiçbir yerde olmadığı kadar güzel yetişiyor.


Ekvator güllerimiz Rosebox kullanıcıları için Kenya ve Amerika’nın güneyinden yola çıkıp nakliye süreci boyunca soğuk hava depolarında muhafaza edilmektedir. Dalındaki tazeliğini ve canlılığını koruması için soğuk hava zinciri, sizin ve sevdikleriniz için yola çıkana kadar kesinlikle kırılmamaktadır.


Kutularımız intizamlı bir şekilde düzenlenirken, tazeliğini korumak ve su ihtiyaçlarını karşılamak için her bir gül su dolu tüplerin içinde muhafaza edilmektedir.


Notlarınız için özel üretim olan mühürlü zarflar geliştirdik. Bu sayede hediyenizi en özel şekilde iletirsiniz ve zarf mühürlü olduğu için notunuzu gönderdiğiniz kişiye kadarki süreçte hiç kimse açamaz.


Türkiye'de Ekvator gülü dendiğine akla gelen tek markanın Rosebox olması tesadüf değildir. Ürünlerimizin taşınma aşamasında zarar görmemesi için strafor kaplı özel üretim teslimat kutuları kullanırız. Sipariş aşamasından teslimat aşamasına kadar süreci titizlikle takip eder ve Rosebox'u tercih ettiğiniz için mutlu olmanız için tüm enerjimizi harcarız.


Ekvator Gülü Nedir

Ekvator gülü nedir? Ekvator gülü hangi özellikleriyle diğer gül çeşitlerinden ayrılıyor? Ekvator güllerinin diğer bölgelerde yetişen güllere göre daha büyük tomurcukları ve çiçekleri vardır. Ayrıca diğer gül türlerine göre daha uzun, daha kalın saplara sahiptir.


Ekvator ülkesi güller için eşsiz yetiştirme koşulları sunar, gül yetiştirilmesine uygun coğrafyası sayesinde güller dünyanın herhangi bir yerinden daha fazla gün ışığı ile beslenirler. Deniz seviyesinden 3000 metre yükseklikte yetiştirilen ekvator gülleri bu sayede daha uzun ve güçlü olur.


Ekvator Gülü Özellikleri

Ekvator gülünün diğer güllere göre daha büyük ve güzel görünümünün yanında bir öne çıkan özelliği daha vardır, o da daha uzun ömürlü olması. Ekvator gülü diğer gül türlerine göre daha geç solar.


Gül kokusu herkes tarafından bilinen ve beğenilen bir kokudur, ekvator gülleri diğer güllere göre daha yoğun kokar.


Solmayan Ekvator Gülü

Ekvator gülü, güçlü renkleri, güllerinin büyüklüğünün yanında uzun ömürlü olmasıyla da tanınır. Solmayan ekvator gülü arıyorsanız solmayan ekvator gülü kategorimizden özel yöntemlerle muhafaza edilen solmayan gül modellerimizi inceleyebilirsiniz.


Ekvator Gülü Satın Al

Ekvator gülü, güzelliği ve hoş kokusuyla tüm kadınlar tarafından arzu edilen dünyanın en popüler çiçeğidir. Ekvator gülleri, anneler günü, sevgililer günü, kadınlar günü fark etmeksizin tüm özel günlerde kesinlikle en iyi hediyelerden birisidir. 


Rosebox ile online çiçek göndermek çok kolay! Çiçek siparişleriniz, en yoğun dönemlerde dahi belirttiğiniz tarihte, hiçbir aksama olmadan teslim edilir.


Gül gönderimini mühürlü zarf konseptimiz sayesinde etkileyici bir hediye deneyimine dönüştürüyoruz, kategorimizi inceleyerek beğendiğiniz ürünü birkaç adımda sipariş verebilirsiniz, dilediğiniz adrese dilediğiniz tarihte göndeririz.


Renkli Ekvator Gülleri

Her bir gül renginin sevgiyi, arkadaşlığı, barışı, ölümü, ya da sağlığı sembolize eden bir anlamı vardır. Gül satın alırken bu anlamlar göz önünde bulundurularak satın alınmalı.


Rosebox’da ekvator güllerinin her rengini bulabilirsiniz! Pembe, violet, kırmızı, kırmızı beyaz, mavi, mavi beyaz, açık gökkuşağı renkte birbirinden güzel gül modellerini tek sayfada inceleyebilirsiniz.