Turuncu Gül

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

Turuncu Gül

Gül, tüm dünya genelinde duyguların ve hislerin temsilcisi olarak kabul edilir. Her kültürde birbirine yakın anlamlar taşıyan türleri ile evrensel açıdan büyük bir yere sahip yapıdadır. Dolayısıyla çeşitli zamanlarda verilen hediyeler için zamansız seçenekler arasında değerlendirilmeye uygundur. Dikkat çeken görünümleriyle öne çıkan türlerden birisi de turuncu gül seçenekleridir.

Turuncu güller, yüksek enerjisi ve kendine özgü can alıcı duruşuyla öne çıkar. Duruşu bakımından çeşitli duyguların hissedilmesini de sağlayan bu tür, romantik ilişkiler için uygun bir hediye seçeneğidir. Karşı tarafa düşünce ve hislerin aktarılması ve açıklanması sürecinde sembolik yardımcı olarak kullanılmaya uygundur.

Yakınlarınıza turuncu gül hediye etmek istiyorsanız alışveriş öncesinde bilgi edinmeniz gereken bazı temel noktalar ve anlamsal açıklamalar bulunur. Turuncu gül çeşitlerini daha yakından tanımanızla beraber etkili bir armağan vermeniz mümkün hale gelir. Seçim sürecinde turuncu gül hakkında bilinmesi gereken tüm detayları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Enerjinizi Yükselten Turuncu Gülün Anlamı

Hem duruş hem de anlam bakımından güçlü olan turuncu gül, pek çok farklı duyguyu içeriğinde taşır. En başta gurur, arzu ve hevesin temsilcisi sayılır. Aşk hayatı içerisinde sıklıkla duyumsanan bu hisler, kişiler arasındaki bağın daha da kuvvetlenmesini sağlar. Dolu dizgin duyguların yoğun bir şekilde yaşanması durumunda karşı tarafla paylaşılması kişilerin birbirine olan sevgi bağı güç kazanır.

Turuncu gül için biçilen bir diğer anlam ise hediyeler içerisinde kullandığı vakit ortaya çıkar. Çiçeğin gönderildiği kişiye içten içten duyulan hayranlığın ve hissedilen büyülü duyguların itirafçısıdır. Dolayısıyla içinde bulunduğu duruma göre değişkenlik gösteren çok anlamlı bir yapıda olduğu söylenebilir. Güzel dileklerin yer aldığı bir notla gönderildiği vakit alıcı ilel gönderen arasındaki duygu yoğunluğunu üst düzeye taşır.

Gururun ve masum heveslerin temsilcisi turuncu gül, pek çok farklı hediye sunum biçimine sahiptir. Kutuda, buket ve solmayan seçenekleri arasından özgün bir tercih yapmak mümkündür. Bu noktada çeşitleri yakından tanımak ve doğru modeli bulmak oldukça önemlidir.

Gururun Simgesi Turuncu Gül Hediye Seçenekleri

Rosebox’ın ürün skalası içerisinde birbirinden farklı konsept tasarımlarla sunulan turuncu gül hediye seçenekleri bulunur. Gurur, arzu ve heveslerin tercümanı olan bu çiçekler ile yakınlarınıza özel hissettirecek hediyeler vermeniz mümkündür. İşte gururun simgesi olarak öne çıkan turuncu gül armağan seçenekleri:

  • Pumpkin adıyla kataloglarda yerini bulan farklı yeşilliklerle harmanlanmış turuncu gül çiçek buketi, estetik açıdan şık bir duruşa sahiptir. Sevgililer, anneler ve  öğretmenler günü gibi çeşitli özel zamanlarda hediye olarak sunulabilen buket ile hoş sürprizler yapılabilir.
  • 24 adet gülden oluşan konsept kutular, uzaklarda olan sevdiklerinize gönderebileceğiniz seçenekler arasındadır. Özlem duygusunun heves ve arzularla buluştuğu bu armağan, iki farklı tasarıma sahiptir. Yalnızca tek bir renkten oluşan kutunun yanı sıra, en az turuncular kadar değerli olan beyaz güllerin bir arada bulunduğu modeller vardır.
  • Açık mavi tonlarından oluşan ortanca çiçekleriyle turuncu-beyaz güllerin bir arada bulunduğu Sapphire serisi özel hediye kutusuyla fark yaratan hediyeler gönderebilirsiniz. Birbirinden zarif olan bu çiçeklerin beraberliği, ince bir jest yapmanıza olanak sağlar. 
  • Aquamarin serisi içerisinde yer alan batik temalı kutu tasarımına sahip turuncu gül seçenekleri ile iç açıcı bir armağan vermeniz mümkündür. Alıcının zevkleri dahilinde özel üretim çikolataların bulunduğu modelleri değerlendirebilirsiniz. Bu sayede sürprizinize aromatik bir lezzet katmış olursunuz.

Daha pek çok farklı turuncu gül hediye çeşitlerinin bulunduğu Rosebox ile sevdiklerinizi duygularınızı en güzel şekilde ifade edebilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek ve sipariş oluşturmak için ilgili ürünlerin satış sayfalarına göz atabilirsiniz.