SUNSHINE - SARI GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

SUNSHINE - SARI GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

Beyaz Mermer Desenli Altın Biyeli Ambalajında, Sarı Çardak Güller, Sarı Ekvator Gülleri, Ruskus, Phonenix Yaprağı Karışık Çiçek Buketi

893 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması
SUNSHINE - SARI GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

Sunshine; altın varaklı mermer desen beyaz ambalaj içerisinde, Çok Dallı Sarı Çardak Güller, Sarı Ekvator Gülleri, Ruscus ve Phoenix Yaprağı ile hazırlanmış mevsim çiçek buketi.

Renk Kombinasyonları; Sarı Tonları.

Anadolu illerine gönderimlerde her bir çiçek besin tüpleri ile kargolanmaktadır. Çiçekler teslimata kadar tazeliğini koruyacak şekilde besin tüplerine yerleştirilir. Özel teslimat kutusu içerisinde gönderime hazır hale getirilecek, teslimat aşamasında dışarıdan gelecek hiçbir darbeden etkilenmeyecek şekilde paketlenecektir.

Mühürlü Zarf ve Sunshine Çiçek Buketi

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı buketin içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.