Solmayan Sarı Gül

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

Solmayan Sarı Gül

Solmayan sarı gül, sıkı bir dostluğa karşı duyulan olumlu hisleri yansıtır. Yakın arkadaşlar arasında sıkça tercih edilen bu hediye, her daim canlı kalan duruşuyla hissedilen duyguların kalıcılığına işaret eder. Dolayısıyla uzun yıllardır süregelen samimi yakınlıkların sembolize edilmesinde oldukça etkili bir seçenektir.

Bağlılığın ve duyulan yakınlığın büyük bir göstergesi olan solmayan sarı gül hediye seçenekleri, pek çok farklı tasarımda üretilir. Bununla beraber set içerisindeki çiçek sayısına göre ifade edilen anlam değişikliğe uğrar. Karar vermeden önce bu türler hakkında bilgi edinmek ve yakınlarınız için en özel hediyeyi seçmek oldukça önemlidir. Solmayan sarı gül çeşitleri hakkında tüm detayları yazı içerisinde bulabilirsiniz.

Solmayan Sarı Gül Anlamı

Dünyanın dört bir yanında olumlu duygu ve hislerin ifade edilmesinde yararlanılan güller, açık ara en çok tercih edilen hediye çiçek türüdür. Güllerin sayısı ve rengine göre çeşitli anlamlar taşıdığı kabul edilir. Dolayısıyla hislerin yanı sıra düşüncelerin de aktarılmasına etkiye sahiplerdir. Mutluluğu sembolize etmesiyle öne çıkan solmayan sarı gül, bu anlamlı hediye türlerinden birisidir.

Solmayan sarı güllerin taşıdığı temel anlam güçlü temellere dayanan sağlıklı bir dostluktur. Bu arkadaşlığa karşı beslenen mutluluk, sadakat ve bağlılık da atfedilen manalar arasında yer alır. Tıpkı gülün canlılığını hiç kaybetmemesi gibi dostluğun da değerinden ödün vermemesinin arzulandığı ifade edilir. Dolayısıyla uzun yıllara dayanan dostluklar ve yakın arkadaşlar için uygun bir hediye türüdür.

Ağırlıklı olarak arkadaşlıklar için tercih edilen sarı güllerin romantik ilişkilerde çok daha farklı manalar taşıdığı inanışı bulunur. Bu türden çiçeklerin sevgililer için ayrılık ve ihaneti sembolize ettiği düşünülür. Her ne kadar farklı anlamlar yüklenebilir olsa da sağlıklı bir mesaj vermek için uygun tercihler yapmak önemlidir. Solmayan sarı gül çeşitlerini manası bakımından arkadaşlarınız için hediye olarak rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Solmayan Sarı Gül Çeşitleri

Rosebox’ın geniş ürün skalası içerisinde pek çok farklı sarı gül çeşitleri yer alır. Sadakatin ve mutluluğun sembolü olan bu hediye seçenekleri arasından alıcının zevkine göre tercih yapmanız mümkündür. İşte göz alıcı duruşlarıyla öne çıkan solmayan sarı gül çeşitleri:

  • Tekli büyük solmayan sarı gül ile ona özel olarak beslediğiniz sevgi ve hayranlık hissini açıklayabilirsiniz. Cam fanus içerisinde sunulan çiçek, dış darbelere karşı dayanıklı yapısı gereği görünümünü daima korur. Böylece hislerinizin de tıpkı hediyeniz gibi kalıcı olmasını arzuladığınızı ifade eder. Yakın arkadaşların yanı sıra ebeveyn ve kardeşler için de gönderilmesi mümkündür.
  • 3 adet gülden oluşan seçenekler renk ve sayı bakımından karşı tarafa karşı duyulan samimi sevgi anlamını taşır. Uzun yıllardır süregelen arkadaşlıklar için oldukça uygun bir seçenektir. Rosebox’ın özel tasarım kutusuyla gönderilen hediye, dekoratif açıdan kullanıma uygundur. Alıcının dikkat çekecek bir yere koyarak sizi sık sık anması mümkündür.
  • Siyah kutu tasarımına sahip fanuslu set içerisinde gönderilen 6’lı sarı güller, büyük bir hayranlığın ve bağlılığın sembolüdür. Bu bakımdan yakınlığın ömür boyu sürmesinin istendiği mesajını verir. Kalıcı bir arkadaşlık olduğu düşünülen kişiler için özel günlerde tercih edilebilir.

Solmayan sarı gül hediye setlerinin içerisinde mühürlü zarf içerisine yerleştirilen özelleştirilebilir notlar bulunur. Not aracılığıyla duygularınıza sözel olarak da dile getirebilir, hediyenizi daha etkili kılabilirsiniz. Hislerin sözel olarak ifade edildiği bu alanda neden solmayan sarı gülü tercih ettiğinizi, çiçeğin anlamını ve kişinin hayatınızdaki önemini açıklayabilirsiniz. Bu sayede fark yaratan bir hediye ortaya koymuş olursunuz.