ROYAL ATHENA - 50 PEMBE GÜL BUKETİ

ROYAL ATHENA - 50 PEMBE GÜL BUKETİ

Çaprazlama Tekniği ile Düzenlenmiş, 50 Adet Pembe Kenarları Sarı Eskitme Athena Royal Cinsi Ekvator Gülleri.

7550 TL 4619 TL

ROYAL ATHENA - 50 PEMBE GÜL BUKETİ

7550 TL 4619,06 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 40

En : 40

Boy : 50

Besin Süngeri ve Özel Teslimat Kolisi ile Ambalajlanmaktadır.

RoseBox güvencesiyle oluşturduğunuz tüm siparişler tasarım ekimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ürün görseline birebir olacak şekilde hazırlanmaktatır. Özel günleriniz için göstermiş olduğunuz hassasiyet ve incelik bizler içinde önemli bir sorumluluktur.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
ROYAL ATHENA -  50 PEMBE GÜL BUKETİ

50 adet Pembe Ekvator Gülü ile hazırlanmış, hem şık hem romantik hem de ihtişamlı Royal Athena 50 Pembe Gül Buketi sevdikleriniz için kusursuz bir hediye.

Renk Kombinasyonları; Pembe

Besin tüplerine koyulan her bir Ekvator gülü teslimata kadar tazeliğini korur. Buna ek olarak, strafor kalpı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Royal Athena 50 Pembe Gül Buketi

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı kutunun içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.