ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

Royal Tasarım Siyah Kutusunda 4 Adet Kırmızı Ekvator Gülü

790 TL

ROYAL - SİYAH KUTUDA KIRMIZI 4 GÜL

790,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver
whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması

RoseBox Mini Royal Koleksiyonu, Royal koleksiyonunda olduğu gibi efsanevi siyak kutuda 1,2,3 veya 4 adet kırmızı Ekvator gülü seçenekleri ve mühürlü zarfta kart notu ile sunulan Royal koleksiyonun daha ufak bir kutuda olan versiyonudur. RoseBox Mini Royal koleksiyonun asaleti ile aşkınızı kelimelere ihtiyaç duymadan ifade edecek. Sizde sevdiklerinize RoseBox gülleri ile detay ve kusursuzluğu sunabilirsiniz.

Mini Royal koleksiyonu uygun fiyatlı bir ürün olmasına rağmen ihtişamından ve asaletinden hiç bir şey kaybetmemiş kusursuz bir hediye. Ayrıca 1,2,3 ve 4 farklı adette gönderim yapabileceğiniz bir ürün. Bu kutuya özel seçilen gül rengi kırmızıdır.

Besin tüplerine koyulan her bir Ekvator gülü teslimata kadar tazeliğini korur. Buna ek olarak, strafor kalpı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Siyah Kutuda Kırmızı Dört Gül

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı kutunun içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.

Romantik bir hediye olan RoseBox gülleri, yanındaki mühürlü zarfı ve kusursuz sunumu ile sevdiklerinizin aklını başından alacak. Birbirinden farklı seçeneklerde kaliteli EKVATOR GÜLLERİ ve SOLMAYAN GÜL sunumları ROSEBOX.COM.TR adresinde sizleri bekliyor.

Ürün Bilgisi
  • Kutu Ebatı :
    • Mini Royal Kutusu : En: 10 cm x Boy: 50 cm
  • Güller
    • Cinsi : Canlı Ekvator  Gülü
    • Rengi : Kırmızı Gül
    • Adeti : 1,2,3 veya 4

 

1 Gül Anlamı : Odaklanılmış, özel ve hayranlık içeren bir duyguyu ifade etmek için genelde tercih hep tek gül sipariş etmekten yanadır.

2 Gül Anlamı : Karşılıklı derin sevgiyi ve aşkı ifade eder

3 Gül Anlamı : Seni tahmin ettiğinden daha fazla seviyorum demenin farklı bir yoludur.

4 Gül Anlamı : Aşkından emin olan kişinin artık tamamiyle teslimiyetini ifade eder. Artık seninle olmak istiyorum demenin en sade ve romantik şeklidir.