Rosebox, sıradan çiçek gönderimine daha farklı bir yorum getirmek üzerine tasarlanan özel bir konsepttir. Rosebox ürünleri size muhteşem bir deneyim yaşatmak üzerine odaklanmıştır. Amacımız bu ürünlerin teslim edildiği kişinin yüzündeki mutluluğu arttırmak ve ona muhteşem bir deneyim sunmaktır. Aslında gül değil mutluluk satıyoruz, peki bunu nasıl yapıyoruz ?


Öncelikle konsepte en uygun ve en şık kutuyu tasarladık. Hem ürünlerin taşıma esnasında zarar görmesini engelleyecek hem de Rosebox kalite ve şıklığını yansıtacak doğru kutuyu bulmak için sayısız deneme yaptık ve sonunda başardık.


Sonraki aşamada biraz daha duygulara dokunmak istedik. Çiçek gönderimlerinde çiçeğin kendisi kadar gönderen notu da oldukça önemlidir. Rosebox olarak en başından beri savunduğumuz kişiye kendini özel hissetirecek deneyimi yaşatacak not kağıtları için kolları sıvadık. Markamıza ve konseptimize yakışacak şekilde gönderen notlarını özel üretim mühürlü zarf içinde göndermeye karar verdik. 


Değer verdiğimiz insanları mutlu etmenin ve şımartmanın onlarca yolu vardır. Ama bunu çiçek gönderimi ile yapacaksanız Rosebox bu işin en üst noktasıdır. Gül değil mutluluk satıyoruz.


Sizler için Kenya ve Amerika'nın güneyindeki en şık gülleri getirtiyoruz ve iki farklı konsept ile sizlere sunuyoruz;

Solmayan Güller

Ekvator Gülleri