Renkli Gül

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

Sevdiklerinize ya da anneler gününde annenize unutulmaz bir hediye vermek istediğinizde ekvator renkli gül tercih edebilirsiniz. Birden çok renk tonunun bir arada bulunduğu bu güller, uzun süre taze kalabilme özelliğine sahiptir. Piyasada bulunan güllerin büyük bir kısmı ekvator gülü cinsinden olup kırmızı, mavi, pembe, mor gibi renkleri ile dikkat çekicidir. Evlerde ya da iş yerlerinde vazoda kolayca bakılabilen bu çiçekler kesildikten sonra suda kaldığında büyümeye devam edebilir. Bu nedenle dünya genelinde ihracı oldukça fazladır. Sağlıklı ve canlı görünümünü uzun süre yitirmemesi bu güllere olan ilgiyi artırır. Gönderim amacı ne olursa olsun hepsine uygun olan güller renkleri ve şıklığıyla gönderilen kişiyi mutlu edecektir.

Ekvator bölgesinde yetiştiğinden adını oradan alan renkli güller güneş ışığını doğrudan alarak büyürler. Diğer gül türleri ile karşılaştırıldığında dayanıklılığı biraz daha fazladır. Bu nedenle hediye olarak verilebilir. Vazonun yarısını geçecek kadar suya koyulan hediyelik güller canlılığını uzun süre korur. Zaman geçtikçe güllerin en dışında kalan yapraklarını koparmak sağlıklı görünümünü biraz daha sürdürmesini sağlayacaktır. Dünya gül ticaretinde önemli bir yere sahip olan ekvator renkli gül iri boyutlarda olması sayesinde göze hitap eder. Bakımının kolay olması sayesinde en güzel hediyelerden biri olacaktır, herkese gönderilebilir.

Ekvator Renkli Gül Özellikleri

Büyük boyutlu olmasıyla bilinen ekvator renkli gül çeşitleri saatlerce doğrudan güneş ışığı alarak büyüyebilirler. Gülün saksını boyutlarına uygun olarak seçilmelidir. Kök kısımlarının ışığa ihtiyacı olmadığından saksı seçiminde özgür davranılabilir. Seramik, porselen, cam, desenli, renkli fark etmeksizin her türlü saksı ya da vazoda büyütülebilir. Saksıda büyütülecek güllerin toprak seçimlerinde iyi drene olan derin topraklar tercih edilmelidir. Böylece güller daha geniş büyüme alanı bulacaktır. Her çiçeğin saksı ve toprak seçimine özen gösterildiğinde sağlıklı büyümesi kaçınılmaz olacaktır.

En güzel gül hangisi diye araştırıldığında ekvator renkli gül çeşitlerinin daha fazla tercih edildiği görülür. Vazoda, buket şeklinde ve kutuda satışı yapılan bu güller özel tasarım olarak hazırlanabilir. Özellikle kutuda hazırlanan renkli güller pembe, mor, beyaz, kırmızı ve turuncu renklere sahiptir. 24 adet renkli gül siyah kutunun içerisinde dekore edildiğinde daha ilgi çekici olacaktır. Güllerin etkileyiciliğini artırmak için içerisine hediye notu eklenebilir. Özel hazırlanmış not kartı mühürlü olması sayesinde teslim alacak kişiye ulaşana kadar kimse tarafından okunamayacaktır. Aşkın, sevginin en renkli halini yansıtan bu güller teslim edilene kadar tazeliğini koruyacaktır. Bunun için gerekli tüm önlemler sipariş yola çıkmadan önce alınır.

Ekvator Renkli Gül Fiyatları

Özel tasarım kutuda olan ekvator renkli gül fiyatları diğer tek renk ve buket güllere kıyasla yüksektir. Ancak bu tür özel tasarımları indirimli fiyatlardan sipariş vermek mümkündür. Online platformlara özel yapılan indirimler sayesinde bütçeyi zorlamadan en ilgi çekici hediye sipariş verilebilir. Kusursuz ve naif sunuma sahip olan güller farklı renk seçenekleri ile tasarlanır. En kaliteli ve sağlıklı güller seçilerek hazırlanan aranjmanlar teslimat adresine ulaşana kadar bu zarif görünümünü korur.

Ekstra bir ücret talep edilmeden ekvator renkli gül buketlerinin içerisine isteğe göre hediye notu yazılabilir. Notlar kişiye özel olup üzeri mühür mumu ile kapatılır. Böylece not teslim edilecek kişiye ulaşana kadar gizemli olarak kalacaktır. Notta kullanılan yazı karakteri el yazısına yakın tutulur ve böylece doğallığını korur. İsteğe göre nota gönderim tarihi ve göndericinin adı yazılır. Bu tür detaylar ekvator renkli gül online sipariş verirken satın alan kişi tarafından belirlenir.