PEMBE BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

PEMBE BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

4mm Cam Kapaklı Siyah Pilike Kutusunda XXL Pembe Büyük Solmayan Gül.

2431 TL
Tükendi

Ürün Açıklaması
PEMBE BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

RoseBox özel tasarım akrilik kutusu içerisinde pembe büyük solmayan gül. Pırlanta kadar değerli bir hediye. Ömür boyu kalıcı solmayan güller ile siz de ölümsüz duygularınızı sevdiklerinize anlatmak istemez misiniz? Birbirinden farklı renklerin farklı anlamlar ifade ettiği güller sevdiklerinizi bekliyor. Ayrıca RoseBox kalitesi ve zarafeti, pembe büyük solmayan gül ve diğer solmayan gülleri daha da değerli bir sunumla vitrine çıkarıyor.

RoseBox solmayan gülleri, piyasadaki düşük kalite solmayan güllerden faklıdır. Direkt gün ışığına maruz kalmadıkları sürece ömür boyu aynı form ve rengini muhafaza edebilir.

Ayrıca ölümsüz aşkın simgesi solmayan güller için birçok farklı renk seçeneği mevcut. Bunlar ; kırmızı, mavi, siyah, mor, sarı, beyaz ve gökkuşağı renklerinin yanı sıra daha birçok renk seçeneği de sizleri bekliyor.

Solmayan gül koleksiyonlarına ait tüm kutular RoseBox tasarım ekibi tarafından haftalar süren çalışmalar sonucu geliştirilmiş ve tümüyle RoseBox markasına ait ürünlerdir. Buna ek olarak, strafor kaplı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Pembe Büyük Solmayan Güller

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı kutunun içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, kartın en üstünde gönderim tarihi, altında ise isteğe göre gönderici ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınır. Daha sonrasında zarfın içindeki not, mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.

Romantik bir hediye olan RoseBox gülleri, yanındaki mühürlü zarfı ve kusursuz sunumu ile sevdiklerinizin aklını başından alacak. Birbirinden farklı seçeneklerde kaliteli EKVATOR GÜLLERİ ve SOLMAYAN GÜL sunumları ROSEBOX.COM.TR adresinde sizleri bekliyor.

Ürün Bilgisi
  • Güller
    • Cinsi : Solmayan Gül
    • Rengi : Pembe Gül
    • Adeti : 1 XXL