Özel Günlerin Özel Hediyesi: Gül!

Özel Günlerin Özel Hediyesi: Gül!

26/07/2019 Okunma Sayısı: 16 Yorumlar: 0

Özel Günlerde Sevgiliye Hediye Olarak Gül

Sevgilinizin, doğum gününü, yeni iş gününü ya da kadınlar gününü kutlarken aldığınız hediye ne kadar büyük veya küçük olursa olsun onun için kişiselleştirildiği müddetçe mutlu olmasını sağlayacaktır.


Rosebox olarak sevgilinize özel günlerde en düşünceli hediyeyi bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Eğer satın aldığınız hediyenin mutluluk garantili olmasını istiyorsanız özel günlerde gül almak kesinlikle en iyi seçimlerden birisidir.


Satın aldığınız gülü yanında yollayacağınız hediye notu ile kişiselleştirebilir, hediye gönderdiğiniz kişinin kendisini özel ve önemli hissetmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Rosebox’ın hediye notu diğer hediye notlarından farklı olarak özel mühürlü zarflarda sunuluyor. Bu da hediye notunu hediyeyi gönderdiğiniz kişiden başkasının okuyamayacağı anlamına geliyor. Özel Rosebox konsepti sayesinde hediye güller tamamen kişiselleştiriliyor.


Sevgilinize hayatınızda olduğu için ya da her anınızda yanınızda olduğu için teşekkür etmek istiyorsanız bu isteğinizi bir kutu gül ile somutlaştırabilirsiniz.


Solmayan Güller

Satın aldığınız gülün kalıcı ve uzun yıllar saklanabilen bir hediye olmasını istiyorsanız buraya tıklayarak solmayan gül modellerini inceleyebilirsiniz, özel yöntemlerle mumyalanarak uzun yıllar ilk günkü tazeliğini koruyan solmayan güller aynı zamanda harika bir dekoratif ürün olarak karşımıza çıkıyor.


Ekvator Gülleri

Haftalarca hoş görünecek şık bir gül satın almak isterseniz ekvator gülü modellerini keşfetmelisiniz! Dünyanın en güzel gülü olan Ekvator gülleri şık aranjmanlarla harika görünümlere sahip oluyor. Tazeliğini koruyabilmesi için özel su dolu tüplerin içinde muhafaza edilen ekvator gülleri bu sayede uzun süre ilk günkü güzelliğini korur.

Hediye Gül Rengi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Hediye olarak gül almayı düşünüyorsanız aldığınız gülün renginin hangi duyguyu temsil ettiğini bilmenizde fayda var.


En doğru hediyeyi seçebilmeniz için güllerin rengini ve temsil ettiği duyguları listeledik;

Kırmızı güller: “Seni seviyorum” demek istiyorsanız, aşkı temsil eden kırmızı gülleri tercih etmelisiniz. Kırmızı gülleri yalnızca sevgililer gününde değil sevginizi ifade etmek istediğiniz herhangi bir günde de hediye edebilirsiniz.


Pembe güller: Pembe güller, hayranlık duygusunu temsil eder ve karşınızdaki kişi arkadaşınız da olsa sevgiliniz de olsa pembe bir gül hediye ederek ona olan hayranlığınızı belli edebilirsiniz.


Beyaz güller: Yeni başlangıçları temsil eden beyaz renk güller genellikle düğünlerde kullanılır, birisiyle yeni bir başlangıç yapmak isterseniz de ona beyaz gül hediye edebilirsiniz.


Sarı güller: Birisine herhangi bir nedenden dolayı şükran, minnet duyduysanız ve teşekkür etmek istiyorsanız arkadaşlığın ve dostluğun simgesi olan sarı güllerden hediye edebilirsiniz.


Güllerin Renkleri Gibi Sayıları da Anlam Taşır

Belirli bir gül rengini seçmek en içteki düşüncelerinizi ifade etmek için yeterli değilse, mesajınızı hediye olarak aldığınız güllerin sayısı ile aktarabilirsiniz. Size güllerin sayılarına ve anlamlarına dair kapsamlı bir rehber sunuyoruz!


Tek Gül: Sen teksin ve sana ilk görüşte aşık oldum.

2 Gül: Sana derinden aşığım.

3 Gül: Seni seviyorum

4 Gül: Bizi hiçbir şey ayıramaz

5 Gül: Sana hayranım ya da seni çok seviyorum

6 Gül: Senin olmak istiyorum

7 Gül: Sana aşık oldum

8 Gül: İlginiz ve desteğiniz için minnettarım

9 Gül: Seninle sonsuz bir aşk yaşamak istiyorum.


Ürün Tavsiyeleri 

Sevgiliniz için onu şımartacak bir hediye istiyorsanız sevgiliye gül kategorisi sizin için tıklayın!

Yorumlar

Yorum Yaz