MOR BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

MOR BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

3mm Cam Kapaklı Siyah Nubuk Kutusunda XXL Mor Büyük Solmayan Gül.

2700 TL 2001 TL

MOR BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

2700 TL 2000,82 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 13

En : 13

Boy : 24

Strafor Kaplı Özel Teslimat Kolisi ve Koruma Kutusunda Ambalajlanmaktadır.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
MOR BÜYÜK SOLMAYAN GÜL

RoseBox özel tasarım akrilik kutusu içerisinde mor büyük solmayan gül. Pırlanta kadar değerli bir hediye. Ömür boyu kalıcı solmayan güller ile siz de ölümsüz duygularınızı sevdiklerinize anlatmak istemez misiniz? Birbirinden farklı renklerin farklı anlamlar ifade ettiği güller sevdiklerinizi bekliyor. Ayrıca RoseBox kalitesi ve zarafeti, lila büyük solmayan gül ve diğer solmayan gülleri daha da değerli bir sunumla vitrine çıkarıyor.

RoseBox solmayan gülleri, piyasadaki düşük kalite solmayan güllerden faklıdır. Direkt gün ışığına maruz kalmadıkları sürece ömür boyu aynı form ve rengini muhafaza edebilir.

Ayrıca ölümsüz aşkın simgesi solmayan güller için birçok farklı renk seçeneği mevcut. Bunlar ; kırmızı, mavi, siyah, mor, sarı, beyaz ve gökkuşağı renklerinin yanı sıra daha birçok renk seçeneği de sizleri bekliyor.

Solmayan gül koleksiyonlarına ait tüm kutular RoseBox tasarım ekibi tarafından haftalar süren çalışmalar sonucu geliştirilmiş ve tümüyle RoseBox markasına ait ürünlerdir. Buna ek olarak, strafor kaplı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Mor Büyük Solmayan Güller

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı kutunun içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, kartın en üstünde gönderim tarihi, altında ise isteğe göre gönderici ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınır. Daha sonrasında zarfın içindeki not, mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.

Romantik bir hediye olan RoseBox gülleri, yanındaki mühürlü zarfı ve kusursuz sunumu ile sevdiklerinizin aklını başından alacak. Birbirinden farklı seçeneklerde kaliteli EKVATOR GÜLLERİ ve SOLMAYAN GÜL sunumları ROSEBOX.COM.TR adresinde sizleri bekliyor.

Ürün Bilgisi
  • Güller
    • Cinsi : Solmayan Gül
    • Rengi : Mor Gül
    • Adeti : 1 XXL