MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

Mermer Desenli Ambalajında, 30 Adet Pembe Kenarları Sarı Eskitme Marble Gül Buketi Cinsi Ekvator Gülleri.

4950 TL 3350 TL

MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

4950 TL 3350,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 30

En : 30

Boy : 50

Besin Süngeri ve Özel Teslimat Kolisi ile Ambalajlanmaktadır.

RoseBox güvencesiyle oluşturduğunuz tüm siparişler tasarım ekimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ürün görseline birebir olacak şekilde hazırlanmaktatır. Özel günleriniz için göstermiş olduğunuz hassasiyet ve incelik bizler içinde önemli bir sorumluluktur.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

Mermer desenli biyeli ambalaj kağıdına sarılı 30 adet Pembe Ekvator Gülü ile hazırlanmış, hem şık hem romantik hem de ihtişamlı Marble 30 Pembe Gül Buketi sevdikleriniz için kusursuz bir hediye.

Renk Kombinasyonları; Pembe

Besin tüplerine koyulan her bir Ekvator gülü teslimata kadar tazeliğini korur. Buna ek olarak, strafor kalpı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Marble 30 Pembe Gül Buketi

Not kartının başında gönderim tarihi, altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınıp daha sonrasında zarfın içindeki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacaktır.

Ürün Ebatı : 30x30x50 Ebatında Teslimat Kolisi

Sevkiyat Bilgileri : Tüm Ürünlerde olduğu gibi Marble 30 Pembe Gül Buketi de ürüne özel teslimat kolisinde sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Buketlerin dal kısımları emici dokulu süngerle sarılıp muhafaza haznesiyle teslimat aşamasında nem ihtiyaçlarının karşılaması sağlanmaktadır.

  • Chrysal Arrive Alive® Eco, kuru nakliyeye kıyasla çiçeklerin varış noktasındaki performansını ve kalitesini artırır.
  • Şehirler arası taşımada uzun süre suya ihtiyaç duymadan çiçekleri taze tutar.
  • Muhafaza haznesi sayesinde yatay taşımada su sızdırmasını engeller, kuru ve sağlıklı teslimat sağlar.

Ürün Bakımı : Marble 30 Pembe Gül Buketi elinize ulaştığında ürünün ambalajını açamadan dal kısımlarından keserek temiz bir suyun içine yerleştiriniz.

Buketinizi suya koymadan önce kutu içeriğinde bulunan RoseBox bitki besinini suya karıştırarak su içinde bakteri üremesine engel olup, buketizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.