MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

Mermer Desenli Ambalajında, 50 Adet Pembe Kenarları Sarı Eskitme Athena Royal Cinsi Ekvator Gülleri.

4700 TL 2550 TL

MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

4700 TL 2550,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 40

En : 40

Boy : 50

Besin Süngeri ve Özel Teslimat Kolisi ile Ambalajlanmaktadır.

RoseBox güvencesiyle oluşturduğunuz tüm siparişler tasarım ekimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ürün görseline birebir olacak şekilde hazırlanmaktatır. Özel günleriniz için göstermiş olduğunuz hassasiyet ve incelik bizler içinde önemli bir sorumluluktur.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
MARBLE - 30 PEMBE GÜL BUKETİ

Mermer desenli biyeli ambalaj kağıdına sarılı 50 adet Pembe Ekvator Gülü ile hazırlanmış, hem şık hem romantik hem de ihtişamlı Marble 50 Beyaz Gül Buketi sevdikleriniz için kusursuz bir hediye.

Renk Kombinasyonları; Pembe

Besin tüplerine koyulan her bir Ekvator gülü teslimata kadar tazeliğini korur. Buna ek olarak, strafor kalpı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Marble 50 Pembe Gül Buketi

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı kutunun içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.