Kutuda Gül

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

Kutuda Gül

Son dönemlerin popüler hediye seçenekleri arasında yer alan kutuda gül, sevdiklerinize duygularınızı ifade etmenize yardımcı olur. Gücünü zamansız bir sevgi imgesi olarak bilinen gülden ve şık tasarımlara sahip sunuş biçimden alan bu hediyeler; sevdiklerinize onlara verdiğiniz değeri yansıtmanızı sağlar. Sevgili, ev ve diğer tüm yakınlarınız için kutuda gül hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kutuda gül modelleri içerdikleri çiçeğin alt türü, rengi ve diziliş biçimi bakımından evrensel anlamlara sahiptir. Duyguların ifade edilmesinde kolaylık sağlayan bu anlamlar aracılığıyla hediyenin manevi değeri de artmış olur. Böylece alıcı hediyenizi her gördüğünde ona verdiğiniz değeri ve hayatınızdaki yerini tekrar tekrar hatırlar. Anlamlarına göre tercih edebileceğiniz kutuda gül seçeneklerini Rosebox’ta bulabilirsiniz!

Sevdiklerinizi Mutlu Edecek Kutuda Gül Çeşitleri

Herkese uygun modelleriyle öne çıkan kutuda gül çeşitleri ile tüm yakınlarınıza özel bir hediye vermeniz mümkündür. Bununla beraber hangi modelin ne anlama geldiği ve nerelerde tercih edildiği hakkında bilgi sahibi olmanız gerekir. Böylece duygularınıza tercüman olacak en doğru seçeneği bulmanız mümkün hale gelir. İşte sevdiklerinizi mutlu edecek kutuda gül seçenekleri:

  • Beyaz, pembe ve turuncu gibi çeşitli renklerden meydana gelen Aquamarin serisi ile yakınlarınıza özel bir hediye sunabilirsiniz. Çikolata ve tasarım notlarla aranjman olarak sunulan bu modeller, alıcı için hoş bir deneyim sunar. Dış kutu tasarımlarında batik temaya sahip mavi tonları öne çıkar.
  • Nişan, düğün ve kız isteme gibi törenlerde tercih edilen kalpli kutuda 100 gül seçenekleri ile duygusal mesajlar vermeniz mümkündür. Çiçeklerin 100 adetten oluşması sembolik olarak bir ömür boyu beraber kalmak istediğiniz mesajını verir. Dolayısıyla romantik anlar için vazgeçilmez sayılır.
  • Karşılıklı aşkı temsil eden 12’li kutuda güller, farklı renklerde olan çiçeklerin kombine edilmesiyle hazırlanır. Sıklıkla tercih edilen bu armağana tatlı ve anlamlı notlar eklenir. Bu sayede alıcının gözünde hoş bir etki bırakması sağlanır. Sevgililer günü hediyesi olarak tercih edebileceğiniz seçenekler arasında yer alır.
  • Rosebox kataloglarında bulunan Royal serisi, estetik açıdan modern ve şık bir duruşa sahip modeller barındırır. Tercihinize göre 12’li veya 24’lüler arasından tercih yapabilirsiniz. Kutu içeriğinde bulunan mühürlü notta duygularınızı ifade edebilir, alıcıya güzel bir mesaj bırakabilirsiniz. Romantik bir jest olarak bu modelleri değerlendirmenizde fayda vardır.

Tüm bunlarla beraber özel tasarımlarıyla öne çıkan pek çok farklı kutuda gül seçeneğini Rosebox’ta bulabilirsiniz. Siparişler aracılığıyla siz ve sevdikleriniz için anlam ifade eden özel zamanlardan gündelik hayata kadar farklı dönemlerde tatlı sürprizler yaparsınız. Böylece yakınlarınıza sembolik bir değere sahip kalıcı armağanlar verir, kalplerini bir kez daha fethetmiş olursunuz.

Kutuda Gül Online Sipariş Fiyatları

Kutuda gül seçenekleri her mevsim erişilebilir olması amacıyla özel şartlarda yetiştirilerek doğru bir şekilde hasat edilir. Bununla beraber çiçeklerin tazeliğini koruyabilmesi için özel olarak tasarlanmış depolarda muhafaza edilmesi sağlanır. Paketleme ve hediye biçimine getirilme zamanında ise doğru materyallerle kombine edilerek siparişte yer alan taleplerin karşılanması hedeflenir. Tüm bu adımların gerçekleştirilmesiyle beraber kutuda gül sipariş fiyatı belirlenmiş olur.

Hediye alışverişinde en doğru seçeneği bulmak oldukça zorludur. Bu noktada Rosebox’ın fiyat ve seçenek bakımından herkese uygun ürün barındıran kutuda gül modellerini değerlendirmekte fayda vardır. Özel bir anlama ve şık bir duruşa sahip olan bu seçenekler arasından alıcının zevkine göre hediye bulabilir, duygularınızı en doğru şekilde ifade edebilirsiniz. Kutuda gül seçenekleri hakkında detaylı bilgi almak için ilgilendiğiniz ürünün satış sayfasına göz atabilirsiniz.