HERMOSA - 14-27 ARASI SOMON PEMBE GÜL BUKETİ

HERMOSA - 14-27 ARASI SOMON PEMBE GÜL BUKETİ

Pembe Biyeli Ambalajında, 14-27 Adet Arasında Seçim Yapabileceğiniz Hermosa Somon Pembe Ekvator Gülleri.

2461 TL

Renk
HERMOSA - 14-27 ARASI SOMON PEMBE GÜL BUKETİ

2460,82 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 30

En : 30

Boy : 50

Besin Süngeri ve Özel Teslimat Kolisi ile Ambalajlanmaktadır.

RoseBox güvencesiyle oluşturduğunuz tüm siparişler tasarım ekimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ürün görseline birebir olacak şekilde hazırlanmaktatır. Özel günleriniz için göstermiş olduğunuz hassasiyet ve incelik bizler içinde önemli bir sorumluluktur.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
HERMOSA - 14-27 ARASI SOMON PEMBE GÜL BUKETİ

Pembe biyeli ambalaj kağıdına sarılı 14-27 adet Hermosa- Somon Pembe Ekvator Gülü ile hazırlanmış, hem şık hem romantik hem de ihtişamlı Hermosa - 14-27 Arası Somon Pembe Gül Buketi sevdikleriniz için kusursuz bir hediye olacak.

Renk Kombinasyonları; Somon Pembe

Besin tüplerine koyulan her bir Ekvator gülü teslimata kadar tazeliğini korur. Buna ek olarak, strafor kalpı kargo paketinde teslimata hazırlanan güller, kargoda veya teslimat aşamasında dışardan gelebilecek herhangi bir darbeden etkilenmez.

Mühürlü Zarf ve Hermosa – 14-27 Adet Arasında Somon Pembe Gül Buketi

Not kartının başında gönderim tarihi, altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınıp daha sonrasında zarfın içindeki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacaktır.

Ürün Ebatı : 30x30x50 Ebatında Teslimat Kolisi

Sevkiyat Bilgileri : Tüm Ürünlerde olduğu gibi 14-27 adet Hermosa- Somon Pembe Ekvator Gülü Buketi de ürüne özel teslimat kolisinde sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Buketlerin dal kısımları emici dokulu süngerle sarılıp muhafaza haznesiyle teslimat aşamasında nem ihtiyaçlarının karşılaması sağlanmaktadır.

  • Chrysal Arrive Alive® Eco, kuru nakliyeye kıyasla çiçeklerin varış noktasındaki performansını ve kalitesini artırır.
  • Şehirler arası taşımada uzun süre suya ihtiyaç duymadan çiçekleri taze tutar.
  • Muhafaza haznesi sayesinde yatay taşımada su sızdırmasını engeller, kuru ve sağlıklı teslimat sağlar.

Ürün Bakımı : 14-27 adet Hermosa- Somon Pembe Ekvator Gül Buketi elinize ulaştığında ürünün ambalajını açamadan dal kısımlarından keserek temiz bir suyun içine yerleştiriniz.

Buketinizi suya koymadan önce kutu içeriğinde bulunan RoseBox bitki besinini suya karıştırarak su içinde bakteri üremesine engel olup, buketizin daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.