Yeni
CRYSTAL V-DAY - 20'Lİ
CRYSTAL V-DAY - 20'Lİ..
Yeni
CRYSTAL V-DAY - 9'LU
CRYSTAL V-DAY - 9'LU..
L'Amour - 3lü Solmayan Gül
Solmayan Gül Koleksiyonları Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 3'lü, 6'lı, XXL ve Kalp..
Yeni
MİNİ ROYAL
₺60,00
MİNİ ROYAL..
L'Amour - 6lı Solmayan Gül
Solmayan Gül Koleksiyonları Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 3'lü, 6'lı, XXL ve Kalp S..
L'Amour - Kalp Solmayan Gül
Solmayan Gül Koleksiyonları Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 3'lü, 6'lı, XXL ve Kalp S..
L'Amour - XXL Büyük Solmayan Gül
Solmayan Gül Koleksiyonları Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 3'lü, 6'lı, XXL ve Kalp S..
V-Royal 12'li
₺279,00
Royal Serisi Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 12 ve 24 Adet Gül İle Tanzim Edilen, A..
V-Royal 24'lü
₺479,00
Royal Serisi Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 12 ve 24 Adet Gül İle Tanzim Edilen, Aşk..
Majestic V-day - 50'li
Görkemli Majestic Serisi Sevgililer Gününe Özel Bir Koleksiyondur. 50 ve 100 Adet Gül İle Tan..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)

SEVGİLİYE GÜL

Çiçekler, sevgi dolu düşüncelerimizi ve duygularımızı ifade ederler ve tüm zamanların en çok tercih edilen çiçeği hiç şüphesiz güldür. 

Sevgiliye gül hediye etmek, sizin için özel olan kişiye sevginizi göstermek için muhteşem bir yol. Aranızdaki bağlılığı ifade etmek için sevgilinize gül hediye ederek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. 

Sevgilinizin yüzünü gülümsetmeyi garanti etmek için Rosebox’ın eşsiz sevgiliye gül aranjmanlarından birisini seçin, aranızdaki bağı güçlendirin!

Rosebox, seçtiğiniz gül modelini, özel mühürlü zarf ile birlikte istediğiniz gün ve saatte sevgilinize ulaştırır.

Gül Renklerinin Taşıdığı Anlamlar

Sevgilinize gönderdiğiniz gülün onda uyandırmak istediğiniz duyguyu taşıdığından emin olmalısınız.

Turuncu: Turuncu güller tutkuyu ve cazibeyi simgeler, tutkuyla bağlı olduğunuz birisine çekinmeden turuncu güller gönderebilirsiniz.

Sarı: Eğer birisine sarı gül yollamayı düşünüyorsanız sarı gülün genellikle arkadaşlara gönderilen bir renk olduğunu bilmelisiniz. Dostluğu ve neşeyi ifade eden sarı güller arkadaşlarınıza gül göndermek istediğinizde iyi bir seçim olacaktır, örneğin; yeni işine başlayan arkadaşınıza eşsiz bir sarı güllerle tasarlanmış aranjman gönderebilirsiniz.

Beyaz: Beyaz güller gönderdiğiniz kişiye sonsuza kadar bağlı olmak istediğinizi belirtir, bu yüzden beyaz gülleri genellikle düğünlerde görürüz. Saflığı ve gerçek aşkı ifade eden bu gülleri anlamını bilerek göndermelisiniz!

Pembe: Çoğu kadının favori rengi olan pembe güller, genellikle dostluğa duyulan hayranlığı belirtmek amacı ile hediye edilir. Mutluluğu, hayranlığı ve yumuşaklığı sembolize eden bu renk güller bir kadına hediye edilebilecek en güzel hediyelerden birisi.


Sevgiliye Hangi Renk Gül Hediye Edilmeli

Gerçek aşkın sembolü olan kırmızı güller sevgiliye gül kategorisinde en çok tercih edilen güllerdir. Kırmızı güller arzu ve sevgi duygularını uyandırması sebebiyle gerçekten de çok yerinde bir tercih olacaktır ancak sevgilinizi mutlu edebileceğiniz başka renkler de var, üstelik tek bir renge karar vermek zorunda değilsiniz! Rosebox’ın özel gül aranjmanlarında tek bir gül onlarca farklı renge sahip olabilir! Modellerimizi hemen inceleyin!

Sevgiliye Gül Fiyatları


Sevgiliye gül fiyatları gül aranjmanına, gül sayısına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenizi hiç zorlamayacak, her bütçeye uygun gül modelleri sunmakla gurur duyuyoruz. Fiyatlarımızı görmek için modellerimizi incelemeniz yeterli.

Sevgiliye En Güzel Çiçek Notları

Sevgiliye en güzel çiçek notları Rosebox’da! Hediye notunuz, özel tasarım mühürlü zarflarda gönderilir böylece o nota hediyeyi gönderdiğiniz kişiden başkası ulaşamaz.

Sevgililer Günü Hediyesi Olarak Gül

Romantikliğin ve aşkın kutlandığı geleneksel tarih olan sevgililer gününde sevgiliye hediye gül almak bir ritüel haline gelmiştir.

Hediyelerin en güzelini hak eden sevgilinize sevgililer günü hediyesi olarak göz kamaştıran gül aranjmanlarından birisini satın alabilir, yüzündeki mutluluğun sebebi olabilirsiniz.

Sevgilinize muhteşem güzellikte bir gül kutusu göndermek için tek yapmanız gereken ürünü seçtikten sonra hemen al butonunu tıklamak!