Goldea - Altın Solmayan Gül
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan güll..
Bleu - Mavi Solmayan Güller
Bazı duygular asla bitmez, bir ömür sürer. Solmayan duygularınız için gerçek, canlı ve solmayan gül..
Sapphire
₺590,00
RoseBox Sapphire ; dünyanın en güzel gülü olan 18, 24 yada 30 adet Ekvator Gülü'nün , RoseBox gül k..
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

EN GÜZEL HEDİYE İÇİN GÜL GÖNDER

Yıldönümleri, özel günler, ilk iş günü, doğum günü gibi önemli zamanlarda veya sadece içinizden geldiği için bir hediye düşünüldüğünde ilk akla gelen çiçek göndermek oluyor. Çünkü çiçek göndermek en basit en kolay en kestirme yol. Peki yok mu bunun  kaliteli, sıradışı, karizmatik, elegan bir yolu diye bize sorsanız, gül gönder derdik.

Neden mi gül gönder

 Biz inanıyoruz ki sıradışı insanlar sıradışı hediyeler seçer ve onu hakeden kişilerde gönderen kadar özeldir. Rosebox Ekvator Gülleri ve Solmayan Güller duygularınıza fazlasıyla tercuman olacaktır. Dünyanın en prestijli gül 'ü olan Ekvator gülleri dünya üzerinde sadece 2 yerde yetişmektedir. Aynı çevresel faktörler farklı coğrafyalarda oluşturulamadığı için Ekvator gülü sadece Ecuador ve Kenya'nın belli bölgelerinde aynı kalite de yetişmektedir. Ekvator gülünü diğer güllerden farklı kılan sap boyu, kandil büyüklüğü, sıradışı renkleri ve dayanıklılığıdır.

 

Ya da Solmayan Gül Gönder.

 

Sıradışı olmanın bir diğer alternatifi de Solmayan Güller. Solmayan güller, isminden de anlaşılacağı üzere solmayan ve direk güneş ışığına maruz kalmadıkça rengini kaybetmeyen güllerdir. Solmayan güller canlı Ekvator güllerinin yapraklarının mumyalanarak tekrar birleştirilmesi ile üretilmektedir. Sonsuz bir gül rengi seçeneğine sahip Solmayan güller son dönemlerin en popüler ürünleri arasında yer almaktadır. Solmayan gül renk seçenekleri arasında gökkuşağı solmayan güller, mavi solmayan güller, altın rengi solmayan güller ve daha birçok sınırsız renk bulunmaktadır. Farklı formlarda da üretilen Solmayan gül çeşitleri arasında; Kalp Solmayan Gül, XXL solmayan gül, xl solmayan gül bulunmaktadır.

 

Yeni iş için gül siparişi

 

Yeni işe başlayan kişiye gönderilecek en güzel hediye ona masasında eşlik edebilecek bir hediye olacaktır. Bunun için solmayan gül siparişi bu durumda tercihler arasında ilk sırada yerini alıyor. Daha ufak kutu tasarımı ile solmayan gül kutuları çalışma masasında gönderilen kişeye eşlik edebilecek ve iş arkadaşlarınıda kıskandıracak bir hediye.