Erkeğe Çiçek

Filtrele ve Sırala
Renk
Ürün Çeşitleri
Gönderim Amacı
Fiyat
Sıralama

ERKEĞE ÇİÇEK

Genel bir kanı olarak erkeğe çiçek göndermek kadınların hediye planları arasında ilk sırada yer almamaktadır. Erkekler de kadınlar kadar güzel kokular ve şık hediyelerle mutlu olmaktadır. Doğru çiçek seçimi karşınızdaki erkeği onurlandıracaktır. Erkeğe çiçek göndermek; erkeği mutlu etmesinin yanında sizin de ne kadar zevkli ve düşünceli bir insan olduğunuzun göstergesi olacaktır. Şık ve sade tasarımlı Rosebox kutuları doğru renklerle kombine edildiği takdirde erkeğe çiçek göndermeyi kolaylaştırıyor. Bu sebeple siz hayal edin, biz yaratalım.

 

Erkeğe Gül Göndermek

Antik çağlarda birçok hikayede güzel kadınların sevdikleri erkeğe gül sunduklarını duymuşsunuzdur. Kleopatra süt banyosunun içini gül yaprakları ile bezediği gibi, aşkını sunarken de gülleri kullanmıştır. Marcus Antonius'un geçeceği yollara da gül yaprakları döktürerek aşkını ifade etmiş hatta gülü ona karşı afrodizyak olarak da kullandığı söylenmektedir. Erkeğe gül sunarak onu onurlandıran ve mutlu eden sadece Kleoptra değil tabii ki. Dünyanın en güzel kadını olarak bilenen güzellik tanrısı Aphrodite’in, oğlu Eros'a gül verdiği de rivayetler arasındadır. Ve bu gül en son Aphrodite adına oğlu tarafından sessizlik tanrısı Harpocrates'e verilir. Böylece erkeğe gül vermek mitolojide sessizliğin, sevginin ve gizliliğin sembolü haline gelir. Tarihten bu zamana kadar kadınlar erkeğe gül vermekten çekinmeden birçok duyguyu yine gül ile aktarabilmişlerdir. Sizler de usta ellerde hazırlanmış Rosebox Ekvator gülleri ve Solmayan güller arasından erkekler için olan ürünlerden bir tanesini seçebilir ve mitolojideki kadınlar gibi erkekleri onurlandırabilirsiniz.

 

Erkeğe Hangi Çiçek Gönderilir ?

Erkeğe çiçek göndermek güzel olduğu kadar riskli de bir durum. Bu durumda göndereceğiniz çiçeğin rengi ve tasarımı doğru seçilmelidir. Erkeğe gönderilecek çiçekler sade ve şık tasarımlara sahip olmalı, renkleri de buna uygun olarak mavi, beyaz ve koyu renklerden oluşmalıdır. Erkeğe mavi gül göndermek ilk tercihler arasındadır. Mavi gül siparişi için Rosebox Sapphire koleksiyonuna ait Ekvator güllerinden dilediğiniz adet ve aranjmanı seçebilirsiniz. Diğer alternatifleri de sayfamızdan Rosebox Solmayan Gülleri kısmına göz atarak yine Solmayan Mavi Gül, Solmayan Beyaz Gül ya da Solmayan Altın Rengi gül seçeneklerinden bir tanesini tercih edebilirsiniz. Rosebox sayesinde renk seçenekleri ve şık tasarımlı kutularıyla erkeğe gül göndermek çok kolay. Mavi gül, beyaz gül veya koyu renk gül seçenekleri işinizi kolaylaştıracak.