Alışveriş sepetiniz boş!

Doğum Günü Gülü

Doğum günü, insanların yeni yaşlarını kutladığı ve hayatlarında en çok önem verdikleri gündür. Temel kutlama nedeni bir yaşı daha doldurmak olsa da insanlar doğum gününü bir araya gelmek, hediye vermek gibi nedenlerle de kutlayabilirler. Doğum günü kutlamak için belli bir yaş sınırı yoktur, her yaşta doğum günü kutlanabilir, doğum gününde pasta kesmek, pastaya yaş kadar mum dikmek gibi ritüeller vardır ve bu ritüeller arasında en önemlisi ise doğum günü kutlanan kişiye hediye almaktır.

 Kaç yaşına gelinirse gelinsin doğum gününü kutlamak her zaman eğlenceli ve mutluluk verici bir aktivitedir. Doğum günleri için özel olarak tasarlanan ve özel mühürlü notlarımız ile kişiselleştirebileceğiniz doğum günü modelleri sayesinde sevdiğiniz insanın bambaşka bir doğum günü yaşamasını sağlayabilirsiniz! 

Değer verdiğiniz biri için doğum günü hediyesi bulmak meşakkatli bir süreçtir ve her zaman mükemmel olan doğum günü hediyesini bulmak istersiniz. Değer verdiğiniz insanın doğum günü yaklaşırken, Rosebox’dan alacağınız özel tasarım doğum günü gülü modelleri her bütçeye uygun. 

Güller, seni seviyorum ve seni düşünüyorum demenin en güzel yollarından birisidir. Hiçbir hediyenin hissettirdikleri gül hediye etmenin uyandırdığı hisle kıyaslanamaz. Hediye olarak gül almak da gül vermek de harika hissettirir.

Doğum gününe özel tasarladığımız gül aranjmanları arasından beğendiğiniz modeli birkaç adımda satın alabilir, sevdiğiniz insanın doğum gününde yüzündeki mutluluğun sebebi olabilirsiniz.


Doğum Gününü Rosebox Modelleri ile Unutulmaz Kılın!

Doğum günü yılda bir kez gelir ve bu nedenle doğum gününü unutulmaz kılmak çok önemlidir! Rosebox olarak doğum günlerinin sizin için en özel zamanlar olduğunun farkındayız ve doğum günü heyecanınızı paylaşıyoruz. Doğum gününü özel ve unutulmaz hale getirmek istiyorsanız en iyi ekvator gülü seçenekleri Rosebox’da.

İnsanlar doğum gününde hediye almaya bayılırlar. Doğum günü kutlamalarında tercih edebileceğiniz sınırsız sayıda hediye seçeneği var ancak bu hediye seçeneklerinin arasında mutlu etme garantisi olan seçenek ise; taze, canlı, renkli ve sevgiyle hazırlanmış gül aranjmanları.


Doğum Günü Gülü Fiyatları

Rosebox, sevdiğiniz insanları mutlu etmek için harcadığı çabayı bütçenizi rahatlamak için de gösterir, her bütçeye uygun modellerimiz sayesinde özel olduğu kadar bir o kadar da bütçe dostu bir ekvator gülü satın alabilirsiniz.