COTTON CANDY - PEMBE GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

COTTON CANDY - PEMBE GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

Pembe Biyeli Ambalajında, Pembe Çardak Güller, Wham Pembe Ekvator Gülleri, Pembe Hypericum ve Mis Kokulu Ocalipstus.

1320 TL 890 TL

COTTON CANDY - PEMBE GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

1320 TL 890,00 TL & Ücretsiz Teslimat
(KDV dahildir)
Adresin tamamını girmek yerine sadece mahalle veya sokak, hastane, okul ismi gibi bilgiyi girin.
Sipariş Ver

Derinlik : 20

En : 20

Boy : 50

Besin Süngeri ve Özel Teslimat Kolisi ile Ambalajlanmaktadır.

RoseBox güvencesiyle oluşturduğunuz tüm siparişler tasarım ekimiz tarafından büyük bir hassasiyetle ürün görseline birebir olacak şekilde hazırlanmaktatır. Özel günleriniz için göstermiş olduğunuz hassasiyet ve incelik bizler içinde önemli bir sorumluluktur.

whatsapp facebook twitter linkedin pinterest
Ürün Açıklaması
COTTON CANDY - PEMBE GÜLLERDEN ÇİÇEK BUKETİ

Cotton Candy; altın varaklı mermer desen pembe ambalaj içerisinde, Çok Dallı Pembe Çardak Güller, Cotton Candy Ekvator Gülleri, Pembe Hypericum ve Kokulu Ocalipstus ile hazırlanmış mevsim çiçek buketi..

Renk Kombinasyonları; Pembe Tonları

Anadolu illerine gönderimlerde her bir çiçek besin tüpleri ile kargolanmaktadır. Çiçekler teslimata kadar tazeliğini koruyacak şekilde besin tüplerine yerleştirilir. Cotton Candy özel teslimat kutusu içerisinde gönderime hazır hale getirilecek, teslimat aşamasında dışarıdan gelecek hiçbir darbeden etkilenmeyecek şekilde paketlenecektir.

Mühürlü Zarf ve Cotton Candy Çiçek Buketi

Daha bitmedi..! Bu ihtişamlı buketin içinde gönderdiğiniz kart notu da bir o kadar etkileyici olmalı. Elbette biz sizin için bunu da düşündük. RoseBox özel tasarım not kartı ve mühürlü zarfında, duygularınızı ileteceğiniz notunuz hediyenizin adeta imzası olacak. Öncelikle, başında gönderim tarihi ve altında isteğe göre gönderen ismi yazılan not kartınızda,  yazı karakteri el yazısına yakın bir fontta yazıcıdan çıktısı alınacak. Daha sonrasında zarfın içinde ki not mühür mumu ile mühürlenecek ve teslim edilecek kişi tarafında açılana kadar gizemini koruyacak.