₺379,00 +KDV
En Erken Teslim Tarihi: Yarın

Adet

Anneler Günü Hediyesi  Ekvator Gülü ve Solmayan Gül Özel Koleksiyonu

Hayatınızın En Özel Kadınlarını Onurlandırmak İçin, Bir O Kadar Özel Bir Yol Arıyorsan... Rosebox Anneler Günü Ekvator Gülü ve Solmayan Gül Koleksiyonlarına göz atmanda fayda var.

Dünyanın en prestijli gülleri olan Ekvator Gülü ve Solmayan Gül ile Anneler Günü için Özel hazırlanmış bu harika hediyelerden  bir tanesini seçmekte geç kalma.

Anneler Gününün en çok tercih edilen rengi pembe ve tonları ile hazırlanan Ekvator Gülü ve Solmayan Gül aranjmanları klişe hediyelerden farklı anlamlı bir Anneler günü hediyesi olacaktır.

10 Mayıs Anneler Günü, Covid-19 ile mücadele kapsamında uygulanacak olan sokağa çıkma yasağından dolayı tüm dünyada ve ülkemizde Esnaf  Odaları, Dernekler, Birlikler ve Ticaret Odasının görüşmeleri sonucu varılan anlaşma ile  ''8 Mayıs Cuma'' kutlanmasına karar verilmiştir.

Anneler Günü Siparişlerinizin teslimatları 8 Mart Cuma günü yapılacaktır.

- Neden Anneler Günü Hediyesi için Solmayan Gül Siparişi?

Son yıllarda Anneler Günü Hediyesi olarak Solmayan Gül Siparişi en çok tercih edilen Anneler Günü Hediye seçenekleri arasında yer almaktadır. En çok Solmayan Gül Siparişi için tercih edilen renklerde pembe ve pembenin tonlarıdır. Pembe renk Solmayan Gül saf, temiz ve karşılıksız sevgiyi ifade etmektedir. Siz de hayatınızın en özel kadını olan annenize karşılıksız sevginizi ifade etmek için Solmayan Gül Siparişi yaparak bu özel günde onları onurlandırabilir ve mutlu edebilirsiniz. Kıymetli annelerimize onlara layık olacak  kaliteli Anneler günü hediyesi için Rosebox Solmayan Gül seçeneklerini tercih edebilirsiniz.